آنتی اکسیدان های چای سفیدچربیسوزی و لاغری موضعی با گیاهان داروئی لاغر کننده

چاقي واضافه وزن از مشكلات عمده در زندگي شهری امروزه است كه غالبا اكثرافراد را در جوامع امروز درگير خود كرده و شاكيان زيادي دارد. به عبارتي با توجه به اينكه در زندگي صنعتي امروزه افراد مقدار فعاليتي كه در روز انجام مي دهند به حدي نيست كه مواد غذايي مصرف شده در 24 ساعت را به مصرف سوخت و ساز يا همان متابوليسم برساند بنابراين بدن بخاطر خاصيت ذاتي اش اقدام به ذخيره اين مواد اضافي جذب شده از دستگاه گوارش مي كند و به همين خاطر  و چون اين پروسه هر روز و يا اكثرا تكرار مي شود لذا اكثر افراد در گير معضل چاقي مفرط يا افزايش وزن و توده چربي اضافه مي شوند كه باعث بروز مشكلاتي در زندگي روزمره و حتي مشكلات زيادي براي سلامتي آنها مي شود . بروز سكته قلبي ،انسداد عروق خوني و مجاري قلبي،ديابت،فشار خون ،بد فرم شدن بدن و عرق زياد و بد بو شدن بدن از عوارض مهمي است كه همواره افراد چاق با آنها دست و پنجه نرم مي كنند امروزه تاثير چاقي در كاهش عمر و شانس زندگي هم به اثبات رسيده به همين خاطر افراد چاق مخصوصا خانمهاي چاق شديدا به دنبال يافتن روشي براي رهايي از چربي ها و توده چربي اضافه خود هستند. برخي به دنبال روشي هستند كه بتوانند علارغم غذاخوردن معمولي در شبانه روز وزن هم كم كنند و چربي هاي اضافه را آب كنند ويا به اصطلاح چربي آب كنند و مشكلي نداشته باشند .برخي مي خواهند راه 100 ساله را يك شبه طي كنند و دست به روشهاي خطرناك براي كاهش وزن سريع مي زنند.

براستي بهترين راه حل براي لاغري و موثرترين روش براي لاغر شدن و كاهش وزن سريع و بدون عارضه چيست؟

چگونه مي توان روش مناسب براي لاغر شدن و كاهش وزن انتخاب كرد؟

غذا و مواد خوراكي لاغر كننده و غذاهاي كه مار را لاغر مي كنند چه غذاهايي هستند؟

چه راههاي براي افزايش سوخت و ساز و متابولسم بدن در حالت عادي وجود دارد؟

چه غذاهايي باعث چاقي مي شوند و چه غذاهايي باعث كاهش وزن و افزايش چربي سوزي مي شوند؟

چربي هاي دور شكم و چربي هاي باسن و دور كمر چگونه آب ميشوند؟

چه داروهايي باعث كاهش اشتها مي شوند و داروهاي كاهش دهنده اشتها كدامند؟

روش بيعارضه و بدون عارضه براي كم كردن وزن و آب كردن چربي هاي شكم و دور كمر و باسن

چه روشي است ؟

آب كردن چربي هاي بدن در منزل و محل كار و راههاي صحيح و راحت براي لاغر شدن چگونه است؟

اينها همه سئوالاتي هستند كه در ذهن افرادي كه از اضافه وزن رنج مي برند نقش بسته و به دنبال جوابي قانع كننده مي گردند.

در اين بين روشها و متد هايي هستند كه امروزه در بازار براي جوابگويي به افراد چاق ارائه و عرضه ميشوند كه از آن جمله مي توان به روشهاي زير براي لاغر شدن آسان و سريع و بي دردسر اشاره كرد:

شلوارك لاغري، قرص لاغری،قرص هاي لاغري، گن لاغری، لاغری تضمینی با کمربند موتور سنگین، قرص سركه سیب ، شلوارک لاغری سوناپنتس،کمربند حرارتی سونا بلت شلوارک لاغری ویبره حرارتی سونا ویبره قرص های لاغری فت برنر (چربی سوز) کاهش سریع سایز، سوتين لاغري، تردميل ، کمربند لاغری اسلیمینگ بلت اصل،پودر لاغری اسلیم لست، صندل ماساژور، مبل ماساژور رژیم لاغری چربی سوز،رژیم لاغری سریع ،رژیم لاغری کم کالری، لاغري موضعي،لاغری 3 روزه با ژل لاغری و روشهاي ديگري كه در اينجا مجال اشاره به آنها نيست.

در بين اين روشها برخي بسيار هزينه بربوده و روش گراني براي لاغري مي باشند برخي هم داراري عوارض مي باشند و برخي هم عملي نيستند.ما در اينجا روشي منحصر به فرد براي لاغري و كاهش وزن شما پيشنهاد مي كنيم چاي لاغري بله با اين روش هم ميشود در منزل نشت و استراحت كرد و لاغر شد و هم در سركار و محل كارتان بنشينيد و بجاي چاي معمولي از چاي لاغري ما بنوشيد و وزن كم كنيد به همين راحتي آن هم بدون كمترين عارضه و خطري براي سلامتي اما چگونه چاي لاغري چربي هاي اضافي را ذوب مي كند و مكانيسم يا ساز كار لاغر كنندگي چاي لاغري به چه صورت است:

لاغري

چاي لاغري با از بین بردن آنزیم آمیلاز بزاق و روده که وظیفه آن کمک به هضم و جذب مواد قندی در بدن است باعث کاهش شدید میزان جذب مواد قندی غذای مصرفی می شود با این مکانیسم  میزان تجمع مواد قندی در بدن کاهش یافته و سوخت و ساز بدن جهت جبران ناچار به چربی سوزی می شود.

چای لاغری با از بین بردن آنزیم لیپاز مترشحه از غده پانکراس از هضم و جذب چربی مواد غذایی خورده شده جلوگیری می کند که این مکانیسم آن در کاهش توده چربی در بدن بسیار موثر است .

چای لاغری از جمله نادر ترين وکامل ترين فرآورده هاي مورد استفاده در لاغري وتناسب اندام وکاهش دهنده توده چربي و چاقی شکم در جهان است.و امروزه توسط متخصصین بنام تغذیه در نوشتن رژیم غذایی برای لاغری لحاض می شود .

ثابت شده است كه چاي لاغري حاوي آنتي اكسيدان ها و تركيبات مفيد براي حفظ سلامتي است تحقيقات حاكي از اين حقيقت است به دليل داشتن همين آنتي اكسيدانها چاي لاغري تاثير به سزايي در پيشگيري از سرطان ، مبارزه با بيماري هاي قلبي، كاهش كلسترول، سوخت چربي ، پيشگيري از ديابت و سكته و به تعويق انداختن اختلال مشاعر دارد . يكي از مهمترين آنتي اكسيدان هاي موجود در چاي لاغري كاتچينزها مي باشند. اين نوع از آنتي اكسيدان ها قادر به از بين بردن راديكالهايي هستند كه حضورشان به سيستم ( د ان ا) ضربه زده و منجر به سرطان،ايجاد لخته خون و تصلب شرايين مي گردد البته بايد گفت كه انواع انگورها،تئت ها و شكلات هاي تيره حاوي چنين تركيبات پرتواني هستند.

چاي لاغري براي مبارزه با چاقي و كاهش اسيد هاي چرب اشباع خون (دو فاكتور اساسي و موثر براي سلامت قلب و پيشگيري از ديابت) بسيارمفيد و موثر مي باشد.  

اثرات بالقوه چای لاغری در کاهش میزان کلسترول خون به اثبات رسیده است. مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود چرا که گیاه آرتیکای مورد استفاده در این محصول استرس های روز مره را تا میزان قابل ملاحضه ای کاهش می دهد خاصیت لاغری چای لاغری نیز در جبران تحرک کم موثر بوده و از ایجاد توده های حجیم چربی در بدن شما به ویژه چربی دور شکم و چربی دور کمر جلوگیری می کند .

نحوه و شيوه مصرف چاي لاغري

نيم ساعت قبل از هر وعده غذايي (روزانه ۲تي بگ )۱ عدد از تي بگ ها را در يک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقيقه منتظر بمانيد تا عصاره مواد موثر موجود در چاي وارد آب جوش شود سپس با يک عدد قند ميل نماييد

براي بهتر شدن طعم و مزه آن نيز بهتر است كه بهمراه هر تي بگ در داخل استخوان خود چند قطره آب ليمو هم اضافه كنيد تا ضمن تسريع روند چربي سوزي اين چاي 100درصد گياهي از لحاض مزه نيز خوش طعم و خوش مزه گردد.

جهت گرفتن اثر مطلوب بهتر است با يک قاشق چايخوري تي بگ را در داخل آب جوش فشار دهيد تا بهتر مواد موثر خود را در آب پس بدهد.

هربسته چاي لاغري براي مصرف پنجاه روزكافي است.

قيمت : 20 هزار تومان

هر بسته کاهشی معادل ۲الی ۸کیلو
قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .

۰۹۳۷۲۸۰۹۳۲۲


+ نوشته شده در  جمعه نهم مرداد ۱۳۸۸ساعت 8:50  توسط چای سفید  |