آنتی اکسیدان های چای سفیدچربیسوزی و لاغری موضعی با گیاهان داروئی لاغر کننده

لاغری سریع و حتمی بامصرف چای لاغری بصورت تضمینی انجام پذیر است . حفظ طراوت و شادابی و لطافت پوست و صورت و روحیه بالا با مصرف یک محصول کاملا معتبر امکان دارد. نباید لاغری را به هر قیمتی پسندید باید لاغری واقعی با کاهش توده چربی بصورت مفرح بدون عوارض گوارشی ،زیبایی ، ککم خونی ، عصبی شدن و ..بدست آورد .چاقی  از مشكلات عدیده در زندگی بشر امروزه است كه غالبا اكثر شهر نشینان را در جوامع امروز درگیر خود كرده و شاكیان زیادی دارد. به عبارتی با توجه به اینكه در زندگی صنعتی امروزه افراد مقدار فعالیتی كه در روز انجام می دهند به حدی نیست كه مواد غذایی مصرف شده در 24 ساعت را به مصرف سوخت و ساز یا همان متابولیسم برساند بنابراین بدن بخاطر خاصیت ذاتی اش اقدام به ذخیره این مواد اضافی جذب شده از دستگاه گوارش می كند و به همین خاطر  و چون این پروسه هر روز و یا اكثرا تكرار می شود لذا اكثر افراد در گیر معضل چاقی مفرط یا افزایش وزن و توده چربی اضافه می شوند كه باعث بروز مشكلاتی در زندگی روزمره و حتی مشكلات زیادی برای سلامتی آنها می شود . بروز سكته قلبی ،انسداد عروق خونی و مجاری قلبی،دیابت،فشار خون ،بد فرم شدن بدن و عرق زیاد و بد بو شدن بدن از عوارض مهمی است كه همواره افراد چاق با آنها دست و پنجه نرم می كنند امروزه تاثیر چاقی در كاهش عمر و شانس زندگی هم به اثبات رسیده به همین خاطر افراد چاق مخصوصا خانمهای چاق شدیدا به دنبال یافتن روشی برای رهایی از چربی ها و توده چربی اضافه خود هستند. برخی به دنبال روشی هستند كه بتوانند علارغم غذاخوردن معمولی در شبانه روز وزن هم كم كنند و چربی های اضافه را آب كنند ویا به اصطلاح چربی آب كنند و مشكلی نداشته باشند .برخی می خواهند راه 100 ساله را یك شبه طی كنند و دست به روشهای خطرناك برای كاهش وزن سریع می زنند.

براستی بهترین راه حل برای لاغری و موثرترین روش برای لاغر شدن و كاهش وزن سریع و بدون عارضه چیست؟

چگونه می توان روش مناسب برای لاغر شدن و كاهش وزن انتخاب كرد؟

غذا و مواد خوراكی لاغر كننده و غذاهای كه مار را لاغر می كنند چه غذاهایی هستند؟

چه راههای برای افزایش سوخت و ساز و متابولسم بدن در حالت عادی وجود دارد؟

چه غذاهایی باعث چاقی می شوند و چه غذاهایی باعث كاهش وزن و افزایش چربی سوزی می شوند؟

چربی های دور شكم و چربی های باسن و دور كمر چگونه آب میشوند؟

چه داروهایی باعث كاهش اشتها می شوند و داروهای كاهش دهنده اشتها كدامند؟

روش بیعارضه و بدون عارضه برای كم كردن وزن و آب كردن چربی های شكم و دور كمر و باسن

چه روشی است ؟

آب كردن چربی های بدن در منزل و محل كار و راههای صحیح و راحت برای لاغر شدن چگونه است؟

اینها همه سئوالاتی هستند كه در ذهن افرادی كه از اضافه وزن رنج می برند نقش بسته و به دنبال جوابی قانع كننده می گردند.

در این بین روشها و متد هایی هستند كه امروزه در بازار برای جوابگویی به افراد چاق ارائه و عرضه میشوند كه از آن جمله می توان به روشهای زیر برای لاغر شدن آسان و سریع و بی دردسر اشاره كرد:

شلوارك لاغری، قرص لاغری،قرص های لاغری، گن لاغری، لاغری تضمینی با کمربند موتور سنگین، قرص سركه سیب ، شلوارک لاغری سوناپنتس،کمربند حرارتی سونا بلت شلوارک لاغری ویبره حرارتی سونا ویبره قرص های لاغری فت برنر (چربی سوز) کاهش سریع سایز، سوتین لاغری، تردمیل ، کمربند لاغری اسلیمینگ بلت اصل،پودر لاغری اسلیم لست، صندل ماساژور، مبل ماساژور رژیم لاغری چربی سوز،رژیم لاغری سریع ،رژیم لاغری کم کالری، لاغری موضعی،لاغری 3 روزه با ژل لاغری و روشهای دیگری كه در اینجا مجال اشاره به آنها نیست.

در بین این روشها برخی بسیار هزینه بربوده و روش گرانی برای لاغری می باشند برخی هم داراری عوارض می باشند و برخی هم عملی نیستند.ما در اینجا روشی منحصر به فرد برای لاغری و كاهش وزن شما پیشنهاد می كنیم چای لاغری بله با این روش هم میشود در منزل نشت و استراحت كرد و لاغر شد و هم در سركار و محل كارتان بنشینید و بجای چای معمولی از چای لاغری ما بنوشید و وزن كم كنید به همین راحتی آن هم بدون كمترین عارضه و خطری برای سلامتی اما چگونه چای لاغری چربی های اضافی را ذوب می كند و مكانیسم یا ساز كار لاغر كنندگی چای لاغری به چه صورت است:

لاغری

چای لاغری با از بین بردن آنزیم آمیلاز بزاق و روده که وظیفه آن کمک به هضم و جذب مواد قندی در بدن است باعث کاهش شدید میزان جذب مواد قندی غذای مصرفی می شود با این مکانیسم  میزان تجمع مواد قندی در بدن کاهش یافته و سوخت و ساز بدن جهت جبران ناچار به چربی سوزی می شود.

چای لاغری با از بین بردن آنزیم لیپاز مترشحه از غده پانکراس از هضم و جذب چربی مواد غذایی خورده شده جلوگیری می کند که این مکانیسم آن در کاهش توده چربی در بدن بسیار موثر است .

چای لاغری از جمله نادر ترین وکامل ترین فرآورده های مورد استفاده در لاغری وتناسب اندام وکاهش دهنده توده چربی و چاقی شکم در جهان است.و امروزه توسط متخصصین بنام تغذیه در نوشتن رژیم غذایی برای لاغری لحاض می شود .

ثابت شده است كه چای لاغری حاوی آنتی اكسیدان ها و تركیبات مفید برای حفظ سلامتی است تحقیقات حاكی از این حقیقت است به دلیل داشتن همین آنتی اكسیدانها چای لاغری تاثیر به سزایی در پیشگیری از سرطان ، مبارزه با بیماری های قلبی، كاهش كلسترول، سوخت چربی ، پیشگیری از دیابت و سكته و به تعویق انداختن اختلال مشاعر دارد . یكی از مهمترین آنتی اكسیدان های موجود در چای لاغری كاتچینزها می باشند. این نوع از آنتی اكسیدان ها قادر به از بین بردن رادیكالهایی هستند كه حضورشان به سیستم ( د ان ا) ضربه زده و منجر به سرطان،ایجاد لخته خون و تصلب شرایین می گردد البته باید گفت كه انواع انگورها،تئت ها و شكلات های تیره حاوی چنین تركیبات پرتوانی هستند.

چای لاغری برای مبارزه با چاقی و كاهش اسید های چرب اشباع خون (دو فاكتور اساسی و موثر برای سلامت قلب و پیشگیری از دیابت) بسیارمفید و موثر می باشد.  

اثرات بالقوه چای لاغری در کاهش میزان کلسترول خون به اثبات رسیده است. مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود چرا که گیاه آرتیکای مورد استفاده در این محصول استرس های روز مره را تا میزان قابل ملاحضه ای کاهش می دهد خاصیت لاغری چای لاغری نیز در جبران تحرک کم موثر بوده و از ایجاد توده های حجیم چربی در بدن شما به ویژه چربی دور شکم و چربی دور کمر جلوگیری می کند .

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

استفاده از چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند است . می توان آنرا به همراه  چای  معمولی نوش جان نمود و هیچ طعم و بوی آزاردهنده ای ندارد . هرگونه کاهش وزن با چای لاغری غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کارآن طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات ویزه ای دارد که آنرا به بهترین محصول لاغری مبدل ساخته است . ایمنی کامل و بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از اصلی ترین ویژگی های ممتازی است که رغبت حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از مضرات لاغری های غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.   این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند.

نحوه و شیوه مصرف چای لاغری

نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی (روزانه ۳ تی بگ )۱ عدد از تی بگ ها را در یک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقیقه منتظر بمانید تا عصاره مواد موثر موجود در چای وارد آب جوش شود سپس با یک عدد قند میل نمایید

برای بهتر شدن طعم و مزه آن نیز بهتر است كه بهمراه هر تی بگ در داخل استخوان خود چند قطره آب لیمو هم اضافه كنید تا ضمن تسریع روند چربی سوزی این چای 100درصد گیاهی از لحاض مزه نیز خوش طعم و خوش مزه گردد.

جهت گرفتن اثر مطلوب بهتر است با یک قاشق چایخوری تی بگ را در داخل آب جوش فشار دهید تا بهتر مواد موثر خود را در آب پس بدهد.

هربسته چای لاغری برای مصرف یك ماه كافی است.

قیمت : 20 هزار تومان

هر بسته کاهشی معادل ۳ الی ۷ کیلو

 
قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .

09198428966    


 

+ نوشته شده در  یکشنبه چهاردهم تیر ۱۳۸۸ساعت 19:31  توسط چای سفید  |